Faq

Uçağınızda rötar olduğunu operasyon takımız uçuş kodu sayesinde takip etmekte olup uçağınızın erken gelme veya gecikmelerinden haberdar olup şoför arkadaşlarımıza bilgi vermektedir. Her koşulda sizi havalimanında bekliyor olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Sizi havalimanı gelen yocu terminal çıkısında isminizin yazılı olduğu levhayla bekleyecegiz. Personelimizi kalabalık esnasında görememe durumu olursa whatsapp yada telefonla sizi arayacağız ve şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendireceğiz.

Web sitemizde bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız yeterlidir. Size en geç 5 dakika içerisinde canlı onay mesajı ile e-mail olarak cevap verilecektir. 24 saat açık olan irtibat numaralarımızdan Whatsapp, Viber veya arama yaparak bilgi alabilirsiniz.

Rezervasyonlarınızı 24 saat öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.İptal etmek için bize e mail atarak ya da whatsapp  telefonla arayarak bilgi vermeniz yeterlidir.

Tatil dönüşü otelden havalimanı veya başka bir bölgeye giderken otel kapısında araç beklemenize hiç gerek yok şoför arkadaşımız resepsiyon ile görüşerek sizi bulabilir.

Web sitemizdeki fiyatlar kişi başı değil ARAÇ ücretidir ve tek yön transfer ücretidir.  Gitmek istediginiz lokasyon listelerimizde bulunmuyorsa bizi arayarak , Viber, Whatsapp’dan yazarak veya mail göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Araçlarımızda talep ettiğiniz taktirde çocuğunuzun yaşına göre Çocuk Koltuğu, Yükseltici ve Puset ücretsiz olarak bulundurulmaktadır. Rezervasyon Formumuzdan istediğiniz koltuk türünü işaretleyebilirsiniz.