Sık Sorulan Sorular

Uçağınızın kesin iniş saatini operasyon ekibimiz uçuş kodu sayesinde yardımcı programlar kullanarak takip etmekte olup, uçağınızın erken gelme veya gecikmelerinden haberdar olur ve sizi bekleyen şoför arkadaşlarımızla sürekli iletişim halindedirler. Her koşulda sizi havalimanında bekliyor olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

uçak takip

Sizi havalimanı gelen yolcu terminal çıkısında isminizin yazılı olduğu levhayla bekleyeceğiz. Personelimizi kalabalık esnasında görememe durumu olursa whatsapp yada telefonla sizi arayacağız ve şoför arkadaşımızla buluşturabileceğimiz bir noktaya yönlendireceğiz.

karşılama

Web sitemizde bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurmanız yeterlidir. Size en geç 5 dakika içerisinde bilgilendirme e-maili gelecektir(mail bazen spam kutusuna düşer). 24 saat açık olan irtibat numaralarımızdan arayarak, Whatsapp veya Viber aracılığı ile de rezervasyon yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

Adsız

Rezervasyonunuzu 24 saat öncesine kadar ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. İptal etmek için bize e mail atarak ya da whatsapp  veya telefonla arayarak bilgi vermeniz yeterlidir.

Tatil dönüşü otelden havalimanı veya başka bir bölgeye giderken otel kapısında araç beklemenize hiç gerek yok, şoför arkadaşımız resepsiyon ile görüşerek sizi bulabilir.

otel transfer

Web sitemizdeki fiyatlar kişi başı değil araç ücretidir ve tek yön transfer ücretidir. Kesinlikle shuttle transferimiz yoktur, yoldan yolcu almak farklı bölgelere uğramak, havalimanında araç gelsin diye beklemek yoktur. Şirketimiz sadece size ve ailenize özel araç tahsis etmektedir ve ücretlerimize araç içindeki tüm ikramlar dahildir. hiçbir şekilde ek ücret talep edilmeyecektir. Gitmek istediğiniz lokasyon listelerimizde bulunmuyorsa bizi arayarak , Viber, Whatsapp’dan yazarak veya mail göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Araçlarımızda talep ettiğiniz taktirde çocuğunuzun yaşına göre Çocuk Koltuğu, Yükseltici ve Puset ücretsiz olarak bulundurulmaktadır. Rezervasyon Formumuzdan istediğiniz koltuk türünü işaretleyebilirsiniz.

belek transfer 2